Rhapsody

Rhapsody

Багатофункціональний, ергономічний та технічно вдосконалений. Rhapsody - новий бездротовий пилосос-стік від бренду Hoover.

Synthesis

Synthesis

Synthesis - це найбільш інноваційний, мультиціиклонний пилосос без мішка в лінійці товарів компанії Hoover, який поєднує в собі інновації, технології та дизайн.

IronVision 360°

Нові системи прасування Hoover IronVision 360 ° гарантують ідеальний результат на всіх типах тканин завдяки підошві, яка працює на трьох температурних режимах

Freedom

Freedom 2в1

Новий бездротовий вертикальний пилосос  Freedom – справжній помічник для будь-яких потреб прибирання завдяки інтегрованому ручному пилососу та широкому вибору аксесуарів.

Rhapsody

Rhapsody

 Продуктивність на найвищому рівні, технологічні інновації та елегантний дизайн. Rhapsody обладнаний ексклюзивною технологією HSpin-Core - новою системою розділення пилу, запатентованою Hoover, що забезпечує надзвичайно просте очищення контейнера, уникаючи контакту з пилом.

Дізнайтеся більше
Robo.com3

Robo.com3

Нове покоління роботів Hoover з ексклюзивною навігацією AAI™ , з датчиком пилу і новою системою безконтактного управління  через WI-FI мережу.

Дізнайтеся про асортимент
Ultra Vortex

Ultra Vortex

Підтримуйте здорову  атмосферу у вашому помешканні, видаливши алергени, пил і пилові кліщі з матраців і всіх м'яких меблів у вашому домі.

Дізнайтеся більше

Ініформаційна розсилка