Асортимент 4А: прекрасна продуктивність

Hoover презентує нову лінійку циліндрових пилососів, розроблених для гарантування чудових результів очищення на будь-яких типах поверхонь. Це одна із найбільш тихих лінійок на ринку, завдяки інтенсивній безшумній системі.

До 50% більше енергоефективності в порівнянні з  моделями високого споживання потужності. *

*Тільки на деяких моделях

Ідеально підходить для людей, які страждають алергією. Повітря, яке видаляється в атмосферу, завжди чисте завдяки ефективності фільтрації 99,98%.

більше 91% на килимах.

Максимальна продуктивність при прибиранні - більше 111% ефективності видалення пилу з твердих поверхонь і.

Супер тиша

Кілька децибел можуть мати значення між дратівливими і допустимими рівнями шуму. Інтенсивна безшумна система, розроблена компанією Hoover, забезпечує ідеальну тишу та комфорт під час прибирання. Ідеальна комбінація оптимізованого потоку повітря, інноваційних матеріалів та нового додаткового обладнання забезпечують рівень шуму не вище 64 дБА*. 

 

115  дБА

 

85  дБА

 

65  дБА

 

64 дБА

Циліндрові пилососи з мішком

Athos

Athos - це ідеальне поєднання дизайну і функціональності. 5-літрова ємність мішка для збору пилу і робочий радіус 11 метрів дозволяють очистити весь будинок без зупинки. Його дуже легко зберігати завдяки технології Nano Pack™. 4 поворотних колеса забезпечують максимальну маневреність і додаткове обладнання, яке зберігається на панелі, дозволяє вам завжди мати все під рукою. Athos обладнаний щіткою для килимів Optimax, розробленою для глибокої очистки килимів. 

Telios Plus

Telios Plus ідеально підходить для будь-яких потреб у прибиранні завдяки його компактному дизайну та чудовій продуктивності. Крім того, додаткове обладнання, яке зберігається на панелі дозволяє завжди мати необхідні інструменти під рукою. Він обладнаний щіткою для килимів Optimax, розробленою для глибокої очистки килимів. 

Безмішкові циліндрові пилососи

Xarion Pro

Xarion Pro завдяки ексклюзивній технології  Hoover Airvolution™ мульти-циклонна система допомагає завершити ваше щоденне прибирання швидше. Спеціальна система розділення запобігає блокування фільтру, запобігаючи тим самим зниження продуктивності та, як результат, скорочує час прибирання. Він обладнаний щіткою для килимів Optimax, розробленою для глибокої очистки килимів.

Reactiv

Reactiv забезпечує найвищу продуктивність завдяки циклонній безмішковій технології. Вона була вивчена для надання високої ефективності пиловловлення, високої ефективності видалення і низького технічного обслуговування фільтра. Reactiv дозволяє очистити всі поверхні, навіть найтонші, завдяки щітці, вбудованій у ручку. Він оснащений щіткою Optimax для килимів, призначеною для глибокої чистки килимів.