Компанія Hoover представляє пилосос Athen Evo

Пилосос Athen Evo має великий пилозбірний контейнер, який легко виймається і спорожнюється, що запобігає будь-якому контактові з пилом. Він також має миючий фільтр НЕРА. Фільтр вловлює навіть найдрібніші частинки пилу, забезпечуючи оптимальну фільтрацію і віддає в атмосферу тільки чисте повітря.

Дивіться відео

Висока продуктивність прибирання

Пилосос Athen Evo гарантує високу ефективність прибирання, в порівнянні з іншими дротовими пилососом потужністю 2500 Вт. Він видаляє понад 100% пилу з твердих поверхонь.

Вражаючий час роботи

Вражаючий час автономної роботи

Ви можете прибрати свій будинок лише з одним зарядом - час автономної роботи  Athen Evo складає до 120 хвилин.

Максимальна маневреність 

Інноваційна система EASY DRIVING дозволяє легко прибрати довкола меблів та інших перешкод у вашому домі. Спеціальний кут нахилу 180° дозволяє добратися до навіть найскладніших ділянок простим поворотом зап'ястя - жодних зусиль.

Підходить для всіх поверхонь

Головка з моторизованою турбощіткою робить пилосос Athen Evo ідеальним продуктом для очищення будь-яких поверхонь, навіть найделікатніших (наприклад, паркет).

Простий у використанні

Athen Evo був розроблений з турботою про вас, щоб забезпечити максимальний комфорт та маневреність у використанні.

Стан заряду батареї  завжди під контролем

Ексклюзивний і практичний світлодіодний дисплей дозволяє завжди контролювати стан заряду батареї. Дисплей також дозволяє перевірити хід заряду батареї. Миготливе світіння сигналізує про те, що пилосос Athen Evo знову готовий до роботи.

Легко чистити

Очищення моторизованої турбощітки проводиться швидко і легко завдяки спеціальній системі відокремлення. Дві простих дії - це все, що потрібно, щоб зняти щітку, зменшуючи контакт з пилом. Легко і гігієнічно!

Швидке та легке видалення вмісту контейнера

Athen Еvо має великий контейнер для пилу, який легко зняти і видалити його вміст, і який запобігає будь-яким контактам із пилом. Він також має фільтр НЕРА, який можна мити. Фільтр може вловлювати навіть найдрібніші частинки пилу, забезпечуючи оптимальну фільтрацію і направляти у навколишнє середовище тільки чисте повітря.

Вертикальне зберігання

Athen Evo не вимагає зайвого клопоту, як під час, так і після його використання, завдяки зручній вертикальній фіксаціїі для зберігання.

Легкий і практичний

Athen Evo швидкий і практичний в користуванні, ідеально підходить для щоденного підтримання чистоти  навіть найбільших поверхонь з мінімальними зусиллями.

Продуктивність і дизайн

Ультратонкий дизайн

Ультра тонкий дизайн

Спеціальний ультра тонкий дизайн щітки дозволяє пролізти всюди, навіть до спинки ліжка і під меблями.

Максимальне прилягання при використанні

Структура коліс і їх спеціальна текстурована поверхня забезпечує максимальне прилягання до підлоги.

Підвищена видимість під час прибирання

Головка щітки має світлодіодні ліхтарі, що збільшують видимість навіть в найтемніших кутках (наприклад, під ліжком та іншими предметами меблів).

Два рівня потужності

Ви можете вибрати рівень потужності, який підходить для потрібного вам типу прибирання.

Функція Turbo

У разі складного прибирання ви можете використовувати функцію Turbo. Максимальний рівень потужності дозволяє ефективно очистити навіть найстійкіший бруд.