Dynamic Extreme

Dynamic Extreme - це пральна машина, яка пропонує вам тільки найкраще - тиха як ніхто інший, із низьким енергоспоживанням та надзвичайною надійністю.  Сучасний дизайн підходить для будь-якого інтер'єру завдяки елегантним контурам. Матеріали і деталі (такі як LCD дисплей та темне скло) найвищої якості. 

дивитися відео
Ідеальна тиша

Ідеальна тиша 

Завдяки Ідеальному Безшумному Інвертору Hoover Dynamic Extreme гарантує непереможне зменшення шуму і мінімальну вібрацію на всіх етапах прання у поєднанні з кращою економією енергії.

Рекордні рівні продуктивності

Рекордні рівні продуктивності 

  • Енергетичний клас: А+++ -50%
  • Збереження 50%
  • Бездоганне прибирання 
  • Споживання знижене до максимуму
  • Тиха як ніхто інший

 

 

Залишайтеся на звязку з вашим будинком

Залишайтеся на звязку з вашим будинком

Завдяки додатку Wizard ваш прилад буде завжди підключений до wi-fi де б ви не знаходились. З технологією One Fi ви зможете знайти ідеальне рішення для ваших потреб і триматимете ваш прилад під контролем 24 години на добу сім днів на тиждень.

Турбота про тканини

Турбота про тканини

Dynamic Extreme   - дозволяє вам прати повне завантаження тканин різних типів та кольорів, із отриманням чудових результатів навіть при циклі швидкого прання та низькій температурі  

 

Максимальна точність під час прання

Максимальна точність під час прання

Прогресивна функція Kilo Mode вимірює вагу завантаження та пристосовує кількість води, споживання енергії та класу прання з надзвичайною точністю.

Жодних хвилювань

Жодних хвилювань

Acqua Stop  - це система профілактики, призначена для запобігання протікання і забезпечення вашого спокою. У разі протікання чи несправності, система захищає вашу білизну та будинок.