FREEDOM 2 В 1

Універсальна бездротова потужність

 

Пилосос Freedom

Наші пилососи Freedom 2-в-1  оснащені літій-іонним акумулятором, який забезпечить вам до 25 хвилин прибирання без шнура, тож забудьте про будь-які обмеження .

Ультралегкий  та універсальний пилосос Freedom допоможе вам прибрати увесь будинок без жодних зусиль, завдяки насадці для підлоги, що обертається, знімній ручці та аксесуарам.

Відчуйте всю свободу прибирання разом із Freedom. 

Відкрийте для себе модельний ряд
 

Мультифункціональність

Використовуйте його як портативний пристрій для прибирання салону вашого автомобіля або для очищення оббивки, чи пилососьте підлогу у вашому будинку. Щоразу, коли вам потрібно дотягнутися вгору, щоб очистити стелю та високі поверхні, просто прикріпіть одну із насадок до кінця  трубки пилососу.

 

РЕЖИМ БЕЗПЕРЕРВНОЇ РОБОТИ

Окрім режимів роботи із натисканням на кнопку для швидкого прибирання, Freedom має і режим безперервної роботи, який дозволяє пилососу працювати без перерви, доки ви не натиснете на кнопку ще раз. Це допомагає вберегти ваші пальці від втоми та дискомфорту ще до закінчення прибирання.

 

Циклонне розділення

Пилосос Freedom використовує циклонну технологію для розділення пилу та повітря що всмоктуються у пилосос, скорочуючи частоту очищення та догляду фільтра.

 

КОНТЕЙНЕР ДЛЯ ПИЛУ, ЩО ЛЕГКО ОЧИЩАЄТЬСЯ

Контейнер, призначений для полегшення вашого життя, очищається в один дотик, тож ви не торкатиметесь до бруду, та не докладатимете зусиль щоб відкрити кришку. Це просто ідеальний пристрій для тих, хто веде активний спосіб життя.

 

Свобода вибору

Ми пропонуємо вам широкий вибір моделей Freedom, що здатні задовольнити як ваш бюджет, так і вимоги до прибирання. Найкраща модель із серії Freedom Pets FD22RP постачається із цілим рядом аксесуарів, міні-турбощітками для прибирання шерсті тварин та настінним тримачем для зручного зберігання.

Відкрийте для себе весь модельний ряд