H-FREE 500

H-FREE 500

Compact Wi-Fi performance

Зустрічайте: бездротовий пилосмок, що полегшить вам життя, — компактний (69 см заввишки у складеному стані) і потужний.

H-FREE 500

H-FREE 500

Compact Wi-Fi performance

Зустрічайте: бездротовий пилосмок, що полегшить вам життя, — компактний (69 см заввишки у складеному стані) і потужний

H-FREE 500

H-FREE 500

Compact Wi-Fi performance

Зустрічайте: бездротовий пилосмок, що полегшить вам життя, — компактний (69 см заввишки у складеному стані) і потужний

H-FREE 500

H-FREE 500

Compact Wi-Fi performance

Зустрічайте: бездротовий пилосмок, що полегшить вам життя, — компактний (69 см заввишки у складеному стані) і потужний

Бездротовий акумуляторний пилосмок серії H-FREE 500 своєю продуктивністю не поступається дротовим моделям* і є найлегшим і найкомпактнішим серед бездротових пилосмоків Hoover. Компактний дизайн і висота 69 см у складеному стані дозволять зберігати його в будь-якій кімнаті — саме там, де зручно вам. Крім того, модель оснащена технологією Wi-Fi, що зробить прибирання вашої оселі максимально легким та якісним.

*Продуктивність визначена за результатами внутрішніх випробувань якості пиловловлювання на твердій підлозі, твердій підлозі зі щілинами та килимовому покритті. Вимірювання виконане відповідно до стандарту EN 60312-1 і задовольняє вимоги дотримання граничних значень пиловловлювання, встановлені Регламентом (ЄС) № 666/2013.

КОМПАКТНИЙ, БЕЗДРОТОВИЙ

Цей пилосмок заввишки всього 69 см у складеному стані, тож поміститься навіть у невелику кухонну шафу. Неймовірно компактний H-FREE 500 підійде для прибирання в будь-якій кімнаті, тож ви гарантовано зможете зручно і якісно прибирати будь-де у своїй оселі.

Цей надзвичайно маневровий пилосмок дасть змогу швидко прибрати навколо меблів та під ними. Прибирайте під столами й диванами, навіть якщо прозір лише 8,5 см заввишки.

До того ж, завдяки невеликому розміру — 69 см заввишки у складеному стані — його можна зберігати, поставивши сторч у будь-якому кутку помешкання.

 

Потужність дротового пилосмока

Компактний безщітковий мотор H-Lab забезпечує незмінно високу потужність і чудову силу всмоктування, тож ним ви гарантовано приберете весь дрібний пил, великі часточки бруду, а також волосся й шерсть. Поєднання потужних мотора та повітряного потоку, ефективної роботи насадки, маневровості й комфортності використання дають змогу забезпечити найвищу якість прибирання

* Продуктивність визначена за результатами внутрішніх випробувань якості пиловловлювання на твердій підлозі, твердій підлозі зі щілинами та килимовому покритті. Вимірювання виконане відповідно до стандарту EN 60312-1 і задовольняє вимоги дотримання граничних значень пиловловлювання, встановлені Регламентом (ЄС) № 666/2013.

 

Тривала автономність

Тривала автономність Надмісткий літієвий акумулятор H-Lab дозволяє досягти оптимальної автономності, а за рівнем його заряду можна стежити завдяки системі світлодіодної індикації або через застосунок.

АВТОМАТИЧНИЙ РЕЖИМ: До 40 хвилин автономності в разі використання аксесуарів — наводьте лад на стелі, стінах і меблях в усій оселі.

СТАНДАРТНИЙ РЕЖИМ: До 35 хвилин автономної роботи з використанням моторизованої щітки — і будь-яка ваша підлога сяятиме чистотою.

 

Сумісність із застосунком

Застосунок Hoover Wizard дає змогу залишатися поінформованим про стан і потужність пилосмока, а також стежити за зарядом акумулятора й доглядати за ним.

 • Використання: яку загальну площу у квадратних метрах ви прибрали, скільки часу прибирали та якими аксесуарами.
 • Заряд акумулятора: інформація про рівень заряду акумулятора у %
 • Скільки калорій спалено: будьте стрункими — застосунок вираховує, скільки калорій ви спалили за прибирання.
 • Сповіщення та вказівки щодо догляду: отримуйте поради щодо догляду за своїм пилосмоком.
 • Порадник: отримуйте рекомендації щодо використання аксесуарів.

Аксесуари

H-FREE 500 має всі потрібні насадки для зручного прибирання на будь-яких об’єктах і поверхнях у будь-яких положеннях.

Особливості

Простота використання

Простота використання

H-FREE 500 важить стільки ж, скільки півторалітрова пляшка води, тож прибирання на стелі, стінах і меблях не потребуватиме додаткових зусиль. Прибирання ще ніколи не було таким легким та зручним. Високі полиці, важкодоступні закутки й вузькі місця більше не видаватимуться недосяжними

Зручна світлодіодна індикація

Зручна світлодіодна індикація

Яскраві світлодіодні індикатори дають змогу відстежувати стан пилосмока й рівень заряду його акумулятора.

Заряджайте де завгодно

Заряджайте де завгодно

H-FREE 500 оснащений знімним акумулятором, який можна заряджати будь-де в оселі. Пилосмок не прив’язаний до розетки навіть під час зберігання.

Щітка, яку легко очищати

Щітка H-FREE 500 легко від’єднується — для цього не знадобляться додаткові інструменти. Це спрощує видалення волосся й шерсті, які намоталися на щітку під час прибирання, і допомагає тримати пилосмок у відмінному стані.

Бездоганна видимість

Бездоганна видимість

Фронтальна насадка H-FREE 500 має світлодіодну підсвітку, що дасть змогу побачити й прибрати найдрібніший пил під меблями.

Ознайомитися з модельним рядом

Бездротові вертикальні пилососи
1 Продукт
Close Details
 • Название продукта/ торговый код
 • Напруга (В)
 • Час роботи
 • Тип елементів батареї
 • Моторизована щітка
H-FREE 500
HF522NPW 011
 • HF522NPW 011
 • 22
 • Up to 40 min
 • Літій-іонні
 • Так