Інтелектуальне очищення повітря

Очисник оснащений датчиками, що ретельно відстежують поточну якість повітря в приміщенні. Висока точність їхньої роботи забезпечується лазерною технологією. До того ж вони не потребують обслуговування. Достатньо одного погляду, щоб дізнатися стан повітря в оселі: світлодіодне індикаторне кільце очисника світиться одним із 4 кольорів, показуючи загальну якість повітря, а подробиці щодо різних забруднювачів можна подивитися на його дисплеї або через застосунок hOn.

Багатодатчикова система виявляє:

PM

Мікрочастинки

Датчик мікрочастинок (particulate matter, PM) щосекунди відстежує концентрацію мікрочастинок PM 10 і PM 2,5*. Мікрочастинки — надзвичайно дрібні забрудники, що можуть проникати в глибоко в людський організм і бути надзвичайно небезпечними для здоров’я. Надзвичайно дрібні й легкі, вони довше висять у повітрі, а тому можуть впливати на роботу дихальної системи й навіть потрапляти в кровотік людини.

*PM 10 — частинки до 10 мкм завбільшки, що можуть потрапити в дихальний тракт. PM 2,5 — частинки до 2,5 мкм завбільшки, що можуть потрапити аж у легені.

Датчик CO і сповіщення про його високий рівень

Датчик CO і сповіщення про його високий рівень

Цей датчик постійно відстежує концентрацію монооксиду вуглецю (CO) у повітрі. Монооксид вуглецю — це чадний газ, що утворюється під час згоряння палива в коминах, печах і кухонних плитах. Виявивши небезпечний його рівень, очисник сповістить про це звуковим сигналом і в застосунку hOn.

Газ (ЛОС)

Газ (ЛОС)

Датчик ЛОС що 20 секунд перевіряє повітря на наявність газоподібних забрудників (летких органічних сполук), що присутні в мийних засобах, розчинниках, косметиці й меблях.

Температура и влажность

Температура та вологість

Ці датчики постійно стежать за температурою та рівнем відносної вологості в приміщенні.

ФІЛЬТРУВАННЯ: H-TRIFILTER

H-TRIFILTER — ексклюзивна система фільтрації, розроблена Hoover для її очисників H-PURIFIER. Вона збудована на спільній дії трьох різних фільтрувальних шарів, кожен із яких має своє призначення, і забезпечує захист від усіх забрудників від 0,1 мкм завбільшки.

 

1. Зовнішній шар

Зовнішній шар працює як основний фільтр, затримуючи великі часточки бруду на зразок людського волосся, шерсті домашніх тварин і пилу.

 

2. Фільтр HEPA (H13)

Другий шар затримує 99.7% забрудники від 0,3 мкм завбільшки: пилок, пил, кліщів, спори, бактерії та забрудники знадвору, а також мікрочастинки PM 10 і PM 2,5. Крім того, фільтр HEPA від Hoover оброблений особливим чином, щоб не лише затримувати, але й інактивувати пилок, тож навіть алергіки можуть його замінити, не наражаючись на небезпеку.

 

3. Активний вугільний фільтр

Третій шар усуває шкідливі газоподібні забрудники й запахи. Він складається з активованого вугілля, яке поглинає леткі органічні сполуки (ЛОС), запахи, випари, сигаретний дим і NO₂. ГАЗОПОДІБНІ ЛОС (леткі органічні сполуки) — леткі хімічні сполуки (як-от формальдегід), зазвичай присутні в мийних засобах, клеях, розчинниках, косметиці, електроніці та навіть меблях. Существует потенциальная опасность для нашего здоровья в случае длительного воздействия. NO₂ (діоксид азоту) зазвичай утворюється автомобільним транспортом.

ПОШИРЕННЯ ОЧИЩЕНОГО ПОВІТРЯ: ЦИРКУЛЯЦІЯ НА 360°

ЦИРКУЛЯЦІЯ НА 360°

Завдяки круглій формі H-PURIFIER та системі циркуляції повітря на 360°, очищене повітря рівномірно поширюється в приміщенні. Спочатку воно підіймається під стелю і вже звідти швидко розходиться по всіх куточках кімнати. Пристрою вистачить 10 хвилин, щоб очистити повітря в кімнаті площею 20 м²*.

*Час одноразового очищення повітря в кімнаті площею 20 м² (2,4 м заввишки) згідно з максимальним коефіцієнтом подавання чистого повітря (Clean Air Delivery Rate, CADR) очисника.

Back