H-PURIFIER У ЗАСТОСУНКУ hOn

Під’єднавши H-PURIFIER до застосунку hOn, ви отримаєте доступ до додаткових функцій очисника.

 

КЕРУВАННЯ ОЧИСНИКОМ

Через застосунок можна вибрати основні режими роботи H-PURIFIER, а також керувати роботою розпилювача та зволожувача віддалено. Також у ньому матимете змогу стежити за станом очисника й дізнатися, чи потребує він обслуговування, ознайомитися з посібником користувача, порадами щодо користування пристроєм і навчальними відео, а також активувати спеціальні режими та налаштовувати сповіщення. Крім того, у застосунку hOn можна подивитися індекс якості повітря (Air Quality Index, AQI), а також його щоденний прогноз та історичні дані.

H-PURIFIER постійно відстежує рівень монооксиду вуглецю (CO) у повітрі та сповіщає про його виявлення звуковим сигналом і в застосунку hOn.

 

АНАЛІЗ ДАНИХ ЩОДО ЯКОСТІ ПОВІТРЯ НАДВОРІ ТА В ПРИМІЩЕННІ

H-PURIFIER має вбудований модуль Wi-Fi та може збирати дані про умови в приміщенні й поза ним. Це дозволяє в реальному часі порівнювати якість повітря надворі та в приміщенні й відповідним чином регулювати свою роботу. У ньому доступні дані про концентрацію мікрочастинок PM 2,5 і PM 10, а також летких органічних сполук (ЛОС). Він також веде статистику, будує графіки й дає поради щодо поліпшення якості повітря в приміщенні.

Крім того, у застосунку hOn можна подивитися індекс якості повітря (Air Quality Index, AQI), а також його щоденний прогноз та історичні дані. Нарешті, тут доступна статистика і триденний прогноз якості повітря надворі.

 

АЛЕРГІЧНИЙ ПРОФІЛЬ КОРИСТУВАЧА

Одразу після вашої реєстрації застосунок запропонує створити ваш алергічний профіль — для цього потрібно вибрати рослини, на пилок яких маєте алергію: це може бути трава, амброзія, береза, оливкове дерево тощо. Ця функція підвищує ефективність роботи очисника, щоб захистити вас від збудників алергії та створити у вашій домівці безпечне для здоровʼя середовище.

Застосунок hOn може відстежувати наявність у повітрі пилку знадвору й передавати відповідну інформацію очисникові. Після створення алергічного профілю користувача пристрій автоматично активуватиме режим уловлювання пилку та сповіщатиме про виявлення пилку вказаних вами рослин у приміщенні.

 

РІВЕНЬ ПИЛКУ

Застосунок hOn допомагає убезпечити людей, чутливих до пилку. Він показує доречну інформацію з огляду на створений користувачем алергічний профіль, а також забезпечує унікальну ефективність і персоналізацію роботи очисника.

Також у ньому можна ознайомитися із зібраними даними та зробленими на їх основі прогнозами. Дані можна фільтрувати за тижнями й місяцями.