ІНТУТИВНИЙ ДИСПЛЕЙ

Цей очисник простіший у користуванні, ніж інші. Зрозумілий інтерфейс користувача дає змогу швидко задати потрібний режим очищення й завжди залишатися в курсі стану пристрою та якості повітря..

РЕЖИМИ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ

 

Режим уловлювання пилку

Програма, створена спеціально для тих, хто страждає на алергію. H-PURIFIER потурбується про те, щоб у повітрі залишилося якомога менше пилку й симптоми алергії не докучали нікому у вашій оселі.

 

Автоматический режим

H-PURIFIER автоматично вмикається лише тоді, коли це потрібно, щоб забезпечити як максимальну ефективність, так і енергоощадність роботи. В автоматичному режимі H-PURIFIER регулює швидкість обертання вентиляторів з огляду на виявлену якість повітря.

 

Режим сна

H-PURIFIER може очищувати повітря навіть коли ви спите. У нічному режимі він працює тихо, але не менш ефективно: повітря в спальні не втратить свіжості, коли ви прокинетеся вранці.

 

Максимальна потужність

У режимі максимальної потужності очисник починає працювати на повну. Цей режим стане в пригоді у великих офісних приміщеннях і коли треба усунути цигарковий дим чи кухонні запахи.

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ

 

Керування підсвіченням

Пристрій має три режими підсвічення, кожен із різною яскравістю.

 

Захист від дітей

Не дає маленьким пустунам випадково змінювати параметри роботи очисника.

 

Увлажнитель

У цьому режимі можна вибрати бажану відносну вологість повітря з наявного діапазону.

 

Распылитель

Вибирайте один із трьох рівнів інтенсивності аромату (низький, середній чи високий) і насолоджуйтеся улюбленими ефірними оліями.