НАША ІСТОРІЯ

Зародження компанії Hoover і поява першого у світі пилосмока

Ящик, вентилятор, шовкова наволочка й держак від швабри — так з’явився перший у світі пилосмок. Ідея перетворити ці прості елементи в одну з найреволюційніших технологій минулого століття належить Джеймсові Спенґлеру, сторожеві в місті Нью-Берліні, штат Огайо. Він страждав на астму й утомився дихати пилом, що здіймався з поличок у магазині, у якому він працював. Тож Джеймс запатентував свій винахід і мріяв, що він з’явиться в кожному американському помешканні. Йому був потрібен хтось, хто б повірив у його проєкт і в кого були б потрібні знання та ресурси зреалізувати його.

Він вирішив надіслати цей перший, примітивний пилосмок своїй двоюрідній сестрі Сьюзен Гувер — це був крок, що вирішив його долю. Покористувавшись кілька днів приладом удома, Сьюзен захопилася ним. Вона показала його своєму чоловікові, Вільямові Гуверу, який мав невеличкий бізнес з виготовлення та продажу виробів зі шкіри в Нью-Берліні. Багаторічний досвід роботи з клієнтами зробив з нього далекоглядного підприємця. Він одразу зметикував, що в цієї футуристичної «палиці» велетенський потенціал. Він викупив патент і розпочав виробництво, заснувавши компанію під назвою The Hoover Company. Це був 1908 рік.

НАШІ ЦІННОСТІ

Відтоді, коли з’явився перший пилосмок, і дотепер пріоритетом номер один для Hoover є забезпечення добробуту людей завдяки високоякісним і надійним побутовим приладам.

 

УДОБСТВО

Добробут — це турбота про себе й тих, кого любиш, без докладання чималих зусиль для відмінних результатів. Побутова техніка Hoover гарантує бездоганну роботу, позитивно впливає на здоров’я та добробут і сприяє здоровому способу життя.

 

ЭФФЕКТИВНОСТЬ

Побутові прилади Hoover останнього покоління, повністю дбаючи про вашу родину й помешкання, забезпечують чудові результати з погляду продуктивності й ефективності.

 

НАДЁЖНОСТЬ

Понад 100 років досвіду й постійне дослідження новітніх технологій допомогли компанії Hoover створити високонадійні прилади, якими люди можуть легко керувати й досягати бездоганних результатів.

НАША ОБ’ЄДНАНА ЕКОСИСТЕМА

З’єднання з Hoover для нас це не лише відповідність вимогам часу. Це означає, що ми надаємо готові вирішення, як поліпшити повсякденний досвід людей за допомогою приладів Hoover. Завдяки повному наборові унікальних функцій, що забезпечують ефективні й надійні вирішення для вищої якості життя, побутова техніка вдосконалює та поліпшує життя людей, їхнє здоров’я і добробут.

НАША ОБ’ЄДНАНА ЕКОСИСТЕМА
Дізнатися більше