H-FREE RANGE

Модельний ряд hoover
H-FREE

Ознайомтеся з розмаїттям бездротових пилосмоків мультифункційої системи прибирання від Hoover.

Знайомтеся — це новий модельний ряд бездротових пилосмоків H-FREE від Hoover. Моделі, що до нього входять, — потужні й легкі та забезпечують незмінно високу якість прибирання у вашій оселі незалежно від типу поверхні чи покриття підлоги. Інноваційні насадки роблять їх надзвичайно маневровими, надаючи змогу прибрати навіть у важкодоступних місцях без зайвих зусиль. Зручні й завжди готові до швидкого та ретельного прибирання, бездротові пилосмоки H-FREE чудово впораються як із дрібним пилом, так і з більшим сміттям.

МУЛЬТИФУНКЦІЙНА СИСТЕМА ПРИБИРАННЯ З ШИРОКИМ РОЗМАЇТТЯМ ФУНКЦІЙ

 

Висока якість прибирання

Бездротові пилосмоки серії H-FREE — ідеальні побутові ґаджети для прибирання, що дають змогу навести лад навіть у найнедоступніших закутках оселі чи автівки. Це прибирання нового рівня, що відповідає вашим потребам. Кілька швидких рухів — і ви позбавитеся пилу, сміття, грудок бруду й шерсті домашніх улюбленців.

 

Тривалий час роботи від акумулятора

Оснащені літієвим акумулятором високої місткості, бездротові пилосмоки серії H-FREE дають вам змогу прибирати своє помешкання без прикрих перерв і затримок. До того ж акумулятор можна заряджати безпосередньо у пристрої чи окремо від пилосмока, тож необов’язково щоб сам пристрій знаходився біля розетки.

 

Режим безперервного прибирання

Відкрийте для себе режим безперевного прибирання: просто заблокуйте важіль і прибирайте, не турбуючись про те, що треба раз по раз натискати кнопку-вимикач.

 

Розмаїття аксесуарів

Прибирайте будь-які поверхні на підлозі й над підлогою, а також найтемніші, найнедоступніші закутки. Бездротові пилосмоки серії H-FREE мають повний набір аксесуарів, тож ви готові до будь-якої ситуації. Дбайте про чистоту своєї оселі без обмежень.

ОЗНАЙОМТЕСЯ З МОДЕЛЬНИМ РЯДОМ H-FREE

 

 

H-FREE 800 Connected power*
*БЕЗДРОТОВИЙ АКУМУЛЯТОРНИЙ ПИЛОСМОК З WI-FI- під’єднанням

H-FREE 800 — оснащена модулем Wi-Fi, що забезпечує максимальну ефективність прибирання. До того ж у ній втілені найновіші технологічні розробки, разом з підтримкою застосунку Hoover Wizard щоб забезпечити легке та якісне прибирання. Завдяки двигуну без щіток H-Lab, бездрортовий пилосмок серії H-FREE 800 гарантовано зберігатиме високу потужність упродовж усього часу роботи. А технологія HSpin-Core+ дає змогу надзвичайно ефективно відокремлювати частки пилу та бруду без втрати тяги. Літієвий акумулятор бездротового пилосмока легкий і місткий — від одного заряду можна безперервно прибирати до 35 хвилин.

 

Дізнатися більше
 

H-FREE 700 Powerful care*
*ДБАЙЛИВЕ ТА ЯКІСНЕ ПРИБИРАННЯ

Мультифункційний, ергономічний і високотехнологічний бездротовий пилосмок , що робить прибирання неймовірно зручним. H-FREE 700 оснащений системою відокремлення пилу Hspin-Core, яка дає змогу ефективно відділяти більші за розміром частки сміття від найдрібнішого пилу — так вдається забезпечити найліпші результати прибирання та зменшити потребу в чищенні фільтру. До того ж ця модель має повний набір аксесуарів, з якими матимете змогу підтримувати чистоту повсюди у своїй оселі та автівці. Заряду акумулятора вистачає до 35 хвилин безперервного прибирання, а екран із чотирма світлодіодними індикаторами дасть знати, коли треба почати заряджання.

 

Дізнатися більше
 

H-FREE 500 Compact Wi-Fi performance*
*КОМПАКТНИЙ, ОСНАЩЕНИЙ МОДУЛЕМ WI-FI

Бездротовий акумуляторний пилосмок серії H-FREE 500 своєю продуктивністю не поступається дротовим моделям* і є найлегшим і найкомпактнішим серед бездротових пилосмоків Hoover. Компактний дизайн і висота 69 см у складеному стані дозволяють зберігати пилосмок у будь- якій кімнаті — саме там, де зручно вам. Крім того, модель оснащена модулем Wi-Fi, який зробить прибирання вашої оселі максимально ефективним. Ультрановітній літієвий акумулятор H-Lab забезпечує до 40 хвилин автономної роботи. За рівнем його заряду можна стежити завдяки системі світлодіодної LED індикації.

 

Дізнатися більше
 

H-FREE 200 Agility meets corded performance*
*ПОЄДНАННЯ МАНЕВРОВОСТІ БЕЗДРОТОВОГО ПИЛОСМОКА ТА ПОТУЖНОСТІ ЗВИЧАЙНОГO

H-FREE 200 поєднує в собі надзвичайну маневровість акумуляторних пилосмоків і потужність дротових пилосмоків. Для цієї легкої та маневрової моделі жодний закуток вашої оселі не стане важкодоступним — вона ретельно очистить підлогу та будь-які інші поверхні у вашому помешканні. Тим часом літієвий акумулятор H-Lab забезпечить тривалість автономної роботи до 40 хвилин без втрати всмоктувальної потужності.

 

Дізнатися більше
 

H-FREE 100 XL capacity, functional cleaning*
*МІСТКИЙ КОНТЕЙНЕР, МАКСИМУМ ПРАКТИЧНОСТІ

H-FREE 100 — акумуляторний бездротовий пилосмок, що гарантовано зробить ваше прибирання зручним і приємним. Місткий контейнер для пилу, розмаїття вбудованих аксесуарів — і ніяких дротів. До того ж тривалість автономної роботи цієї моделі сягає до 40 хвилин.

 

Дізнатися більше

*Продуктивність визначена за результатами внутрішніх випробувань якості пиловловлювання на твердій підлозі, твердій підлозі зі щілинами та килимовому покриті. Вимірювання виконане відповідно до стандарту EN 60312- 1 і задовольняє вимоги дотримання граничних значень пиловловлювання, встановлені Регламентом (ЄС) № 666/2013.