Rhapsody

 

Багатофункціональний, ергономічний та технічно вдосконалений. Rhapsody - новий бездротовий пилосос-стік від бренду Hoover.

Потужний, проте дуже легкий і маневрений. Ексклюзивна технологія HSpin-Core - це абсолютно нова система розподілу пилу, що забезпечує надзвичайну простоту очистки ємності для сміття без контакту із брудом.

Технологічні інновації моделі Rhapsody чудово поєднуються із легкістю використання: дизайн пилососу продуманий та елегантний, а усі деталі ретельно підбирались для більшої зручності споживача і перетворення нудних домашніх клопотів на захоплюючу пригоду.

 

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

Це ваш надійний союзник у будь-якій справі: із широким розмаїттям компактних змінних насадок Ви зможете бездоганно очистити будь-яку поверхню, дістатись до високих шаф, стелі та навіть до найвужчих місць вдома і у вашому авто.

 

ТЕХНОЛОГІЯ HSPIN-CORE

Завдяки цій технології система розподілу бруду приводиться в дію спеціально розробленим двигуном, який створює додатковий потужний повітряний потік, що спрямовує пил, бруд та ворс в нижню частину ємності для сміття.

Перш за все, це значно полегшує процес очищення ємності та дозволяє уникнути контакту із пилом.

Як результат - простота у застосуванні та обслуговуванні.

 

ЗРУЧНЕ ТА ЛЕГКЕ КЕРУВАННЯ

Продумана панель керування розташована у верхній частині продукту і дозволяє Вам самостійно обирати режими роботи під час прибирання: натисканням кнопки Ви можете увімкнути застосування щітки для килимів або ж обрати режим "турбо" для збільшення потужності у випадку складних забруднень.

 

 

БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Використовуйте продукт із високопродуктивним та легким літієвим акумулятором з напругою 22 В і не обмежуйте себе довжиною дротів. Час заряджання акумулятора - 5 годин, а час роботи після перезарядки сягає 35 хвилин - цього достатньо щоб прибрати весь дім. До того ж, батарею можна заряджати як окремо від апарату, так і не виймаючи із нього.

 

НЕПЕРЕВЕРШЕНА МАНЕВРЕНІСТЬ

Rhapsody може з легкістю оминати меблі та інші перешкоди у Вашому домі завдяки Системі Легкого Керування. Спеціальний механізм, що обертається на 180°, допоможе Вам дістатись до найскладніших місць легким поворотом руки.

 

НАСТІННЕ КРІПЛЕННЯ

Легко зберігайте апарат та аксесуари* за допомогою настінного кріплення..

*Лише стандартні аксесуари та Міні Турбо насадку (якщо це передбачено комплектацією).

Ознайомтесь із модельним рядом

Оберіть модель, яка найкраще відповідає вашим потребам

 

Для всіх типів поверхонь

RA22AFG 011

Додаткова паркетна насадка для прибирання делікатних поверхонь.

Дізнайтесь більше
 

Домашні тварини

RA22PTG 011

З міні турбонасадкою, яка ідеально підходить для власників домашніх тварин.

Дізнайтесь більше
 

Протиалергенний

RA22ALG 011

Широкий асортимент аксесуарів, розроблених із застосуванням технології обробки іонами срібла, може використовуватись особами, які страждають від алергічних проявів

Дізнайтесь більше
 

Для дому та автомобіля

RA22HCG 011

В комплекті є все необхідне для прибирання дому та автомобіля.

Дізнайтесь більше