ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Служба технічної допомоги компанії Hoover пропонує ефективну, розширену мережу, яка включає в себе більше 300 авторизованих сервісних центрів по всій країні, щоб гарантувати високу якість виконання роботи висококваліфікованим персоналом.

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС

Для вирішення будь-яких питань або надання допомоги, компанія Hoover має службу підтримки клієнтів, яка допоможе вам у разі несправності вашого приладу або потреби в технічному обслуговуванні. Режим роботи гарячої лінії з 9:00 – 21:00 без вихідних . Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні. Вартість дзвінка з мобільного залежить від тарифів вашого провайдера.

Щоб замовити технічні послуги, зателефонуйте за номером з будь-якої частини України:

0 800 501-509

38 044 490-39-90

Вартість дзвінків з мобільних телефонів згідно тарифів вашого мобільного оператора. Дзвінки зі стаціонарних телефонів  безкоштовні.

Зареєструйтесь на відеоконсультацію із технічним спеціалістом
через Viber https://cutt.ly/Wnt1LPt або
через Telegram https://t.me/candyua_bot
Графік проведення відеоконсультацій: з 14:0017:00, СБ-НД вихідні.

Де знайти серійний номер

Вам необхідна технічна підтримка у використанні вашого приладу Hoover або у технічному обслуговуванні? Зверніться до нашої служби технічного обслуговування он-лайн і ми надамо необхідну вам допомогу.

Зверніться до нас онлайн
Зателефонуйте за номером 0800 501 509

ІНСТРУКЦІЇ

Інструкцію з експлуатації кожного приладу можна швидко і легко завантажити в форматі PDF безпосередньо з веб-сайту - просто оберіть лінійку продукту, назву або код приладу.

ПОШУК

СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ

Знайдіть центр технічного обслуговування, який працює у вашій місцевості. Ви будете користуватися допомогою спеціалізованих інженерів, які постійно оновлюють свої знання і навички у сфері новітніх технологій і нових продуктів.

ШУКАЙТЕ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР

Комплектуючі та запасні частини

Hoover має широкий асортимент додаткового обладнання та запасних частин для задоволення будь-яких потреб - зверніться до авторизованого сервісного центру технічного обслуговування і знайдіть те обладнання, яке підходить до вашого приладу.

Шукати сервісний центр
ПЕРЕГЛЯНУТИ КАТАЛОГИ