Hoover представляє Synthesis

Synthesis є найбільш інноваційним мультициклонним пилососом без мішка в лінійці пилососів компанії Hoover, який поєднує в собі інновації, технології та дизайн.

Нова технологія PACT (технологія активної компресії), запатентована компанією Hoover, гарантує, що всі показники завжди будуть на вищому рівні. 

Низький рівень споживання енергії, мала частота операцій з технічного обслуговування і досконалий об'єм контейнера для збору пилу роблять його унікальним

10 літрів пилу стиснені до 1 літру !

 

Інновації та технології

Synthesis був розроблений з урахуванням інноваційних технологій, запатентованих компанією Hoover, що спростять ваше життя - це гарантія того, що окрім високоефективного використання енергії, ви отримаєте відмінний результат прибирання.

 

До 10 літрів пилу в однолітровому контейнері*

PACTце інноваційна технологія, яка стискає весь пил, що знаходиться у вашому домі. Потужний двигун безперервно працює та ущільнює пил всередині резервуара.

*Компресійні тести проводились в лабораторіях компанії Hoover з використанням пилу, взятого з реальних домашніх умов. Вимірювання компресії зібраного пилу проводилося за допомогою моделі Hoover XP71. Результати можуть варіюватися в залежності від матеріалу і навколишнього середовища.

 

Високоефективна мультициклонна технологія

Tecnologia AirvolutionТехнологія Airvolution. Мультициклонна технологія Airvolution забезпечує високу ефективність розділення пилу. Потужна відцентрова сила, яка відокремлює навіть найдрібніші частинки пилу, запобігає блокуванню фільтрів і гарантує стабільність робочих характеристик. Це означає меншу потребу в обслуговуванні фільтра і менше часу, необхідного для його очищення!

 

 

ПИЛОЗБІРНИК        

Synthesis має винятковий пилозбірний контейнер, який вміщує до 10 літрів спресованого пилу.*

* Компресійні тести проводились в лабораторіях компанії Hoover з використанням пилу, взятого з реальних домашніх умов. Вимірювання компресії зібраного пилу проводилося за допомогою моделі Hoover XP71. Результати можуть варіюватися в залежності від матеріалу і навколишнього середовища.

Продуктивність на найвищому рівні

Інноваційні технології PACT і Airvolution в поєднанні з високою ефективністю двигуна і спеціальними щітками, розробленими компанією Hoover, дозволяють Synthesis досягти найвищих показників продуктивності.

Відмінна енергоефективність

Відмінна енергоефективність

"A" Клас енергоспоживання гарантує надзвичайну ефективність прибирання при зниженому споживанні енергії.

Висока продуктивність на твердій підлозі

Висока продуктивність на твердих поверхнях                

Висока продуктивність очистки твердих поверхонь - 111% 

Висока ефективність фільтрації

Повітря, яке випускає пилосос, завжди чисте завдяки фільтрові НЕРА, який забезпечує ефективність фільтрації до 99,98%.

Надзвичайно безшумний

Дуже тихий                

Synthesis є одним з найбільш тихих пилососів в своїй категорії, з рівнем шуму лише 75 дБА.

Максимальна гігієна

Synthesis ідеально підходить для людей, які мають алергію і не можуть перебувати в контакті з пилом.

Відсутність бактеріального розповсюдження

Обробка пилозбірної камери іонами срібла запобігає зростанню бактерій. Таким чином Synthesis ідеально підходить для людей, у яких є алергія і якщо в будинку знаходяться домашні тварини.

Відсутність контакту з пилом

Пилозбірник пилососа Synthesis має великий об'єм, його легко  випорожнювати, а також він запобігає будь-якому контакту з пилом. Крім того, миючий фільтр  HEPA затримує навіть найдрібніші частинки пилу.

Унікальний дизайн

Synthesis був спроектований так, щоб ви отримали максимальну продуктивність в стильному оформленні - потужний і вражаючий, з унікальним і вишуканим дизайном.

Практичний світлодіодний дисплей дозволяє постійно контролювати стан роботи Synthesis. Спеціальні індикатори допомагають вам завжди використовувати Synthesis правильно.

 

 

 

 

 

Комплектуючі деталі

Завдяки розумній ручці з інтегрованою щіткою та аксесуарам в комплекті ви зможете видалити пил з найделікатніших поверхонь.

Щітка Parquet extra

Щітка Parquet Extra з м'якою щетиною і войлочними колесиками забезпечує ефективне прибирання та догляд на всіх поверхнях, в тому числі делікатних (наприклад, паркет).

Мульти Турбо щітка

Мульти Турбо щітка 

Спеціальна Мульти Турбо щітка, розроблена для очищення оббивки, оброблена за допомогою технології нанесення іонів срібла для запобігання поширенню бактерій.

Додаткове обладнання на панелі

Практичне обладнання Synthesis може зберігатися на трубі, щоб воно завжди було під рукою.