Історія інновації

Поява Hoover та першого в історії пилососа 

Коробка, вентилятор, шовкова наволочка та мітла - так народився перший у світі пилосос. Ідея, яка об’єднала ці прості елементи в одну з найбільш революційних технологій минулого століття належить Джеймсу Спенглеру, нічному охоронцю в Нью-Берліні (New Berlin), штат Огайо, який страждав від астми і втомився вдихати пил в магазині, в якому він працював. Джеймс запатентував винахід та мріяв, що той з’явиться у кожному будинку Америки. Йому був потрібен хтось, хто вірив у його проект та мав навички і ресурси для втілення проекту у життя.

Він вирішив надіслати свій перший елементарний пилосос своїй кузині Сьюзен Гувер – вчинок, завдяки якому він заробив свої статки. Сьюзен використовувала пилосос дома протягом декількох днів та з ентузіазмом підтримала проект. Вона показала винахід своєму чоловіку Вільяму Гуверу, власнику невеличкого бізнесу з виготовлення виробів зі шкіри та їх продажі у невеличкому магазині в Нью-Берліні (New Berlin). Роки серед покупців дозволили йому добре ознайомитися з ринком. Як далекоглядний підприємець, він відразу ж відчув величезний потенціал цієї футуристичної «палиці». Він купив патент та почав виробництво, започаткувавши компанію з назвою «Hoover Company». Це був 1908 рік.

Спочатку невеликий завод виробляв по шість пилососів на день для місцевого ринку, проте завдяки пропозиції безкоштовної проби попит щодня зростав, поки не з’явилася необхідність у виробництві у промислових масштабах для задоволення постійно зростаючого попиту. За дуже короткий час слово “hoover” увійшло до англійської мови та стало синонімом «прибирання пилососом». Його досі використовують.

Hoover пропонує стандарти майбутнього вже сьогодні

Останні новини з усього світу. За останні декілька десятиліть Hoover заснувала нову компанію у Лондоні та відкрила безліч філіалів у Сполученому Королівстві та Європі. Згодом відбулось розширення до Азії та Африки. Таким було започаткування великої групи із брендом, що виділяється своїм безперервним пошуком рішень, здатних передбачити тенденції, через стильну, функціональну і інноваційну побутову техніку.

У 1926 році, Hoover стала першою компанією, що почала виготовляти вертикальні пилососи. У 1936 році, вона запатентувала гнучкий шланг, який став невід'ємною частиною усіх сучасних пилососів. У 1946 вона почала виготовляти циліндричні пилососи. У 1948 вона розпочала своє розширення на інші сектори, почавши із виробництва побутових приладів для прибирання, приготування та охолодження. Hoover Group продовжувала розширюватися аж до 1980-х, до реорганізації бізнесу та виробництва.

 
Після завершення тривалого процесу злиття та інкорпорації, у 1995 Candy придбала Hoover European Appliances Group та усі ексклюзивні права на бренд Hoover у Європі, Північній Африці та Близькому Сході, а також азіатських країнах колишнього Радянського Союзу.