Історія інновації

Поява Hoover та першого в історії пилососа 

Коробка, вентилятор, шовкова наволочка та мітла - так народився перший у світі пилосос. Ідея, яка об’єднала ці прості елементи в одну з найбільш революційних технологій минулого століття належить Джеймсу Спенглеру, нічному охоронцю в Нью-Берліні (New Berlin), штат Огайо, який страждав від астми і втомився вдихати пил в магазині, в якому він працював. Джеймс запатентував винахід та мріяв, що той з’явиться у кожному будинку Америки. Йому був потрібен хтось, хто вірив у його проект та мав навички і ресурси для втілення проекту у життя.

Він вирішив надіслати свій перший елементарний пилосос своїй кузині Сьюзен Гувер – вчинок, завдяки якому він заробив свої статки. Сьюзен використовувала пилосос дома протягом декількох днів та з ентузіазмом підтримала проект. Вона показала винахід своєму чоловіку Вільяму Гуверу, власнику невеличкого бізнесу з виготовлення виробів зі шкіри та їх продажі у невеличкому магазині в Нью-Берліні (New Berlin). Роки серед покупців дозволили йому добре ознайомитися з ринком. Як далекоглядний підприємець, він відразу ж відчув величезний потенціал цієї футуристичної «палиці». Він купив патент та почав виробництво, започаткувавши компанію з назвою «Hoover Company». Це був 1908 рік.

Спочатку невеликий завод виробляв по шість пилососів на день для місцевого ринку, проте завдяки пропозиції безкоштовної проби попит щодня зростав, поки не з’явилася необхідність у виробництві у промислових масштабах для задоволення постійно зростаючого попиту. За дуже короткий час слово “hoover” увійшло до англійської мови та стало синонімом «прибирання пилососом». Його досі використовують.

Hoover пропонує стандарти майбутнього вже сьогодні

Останні новини з усього світу. За останні декілька десятиліть Hoover заснувала нову компанію у Лондоні та відкрила безліч філіалів у Сполученому Королівстві та Європі. Згодом відбулось розширення до Азії та Африки. Таким було започаткування великої групи із брендом, що виділяється своїм безперервним пошуком рішень, здатних передбачити тенденції, через стильну, функціональну і інноваційну побутову техніку.

У 1926 році, Hoover стала першою компанією, що почала виготовляти вертикальні пилососи. У 1936 році, вона запатентувала гнучкий шланг, який став невід'ємною частиною усіх сучасних пилососів. У 1946 вона почала виготовляти циліндричні пилососи. У 1948 вона розпочала своє розширення на інші сектори, почавши із виробництва побутових приладів для прибирання, приготування та охолодження. Hoover Group продовжувала розширюватися аж до 1980-х, до реорганізації бізнесу та виробництва.

 
Після завершення тривалого процесу злиття та інкорпорації, у 1995 Candy придбала Hoover European Appliances Group та усі ексклюзивні права на бренд Hoover у Європі, Північній Африці та Близькому Сході, а також азіатських країнах колишнього Радянського Союзу.

Пристрасть до дизайну та технології

100 років Hoover

У 2008 році Компанія відсвяткувала перше століття Hoover зі спеціальною серією продуктів, які були головними в лінійці продукції для інновацій, продуктивності й уваги до деталей. Протягом усього 2008 року, на всіх продуктах та комунікаціях Hoover був присутній логотип «Святкуємо 100 Років» – досягнення, якими можуть похвалитися лише деякі бренди.

Максимальна продуктивність в усіх форматах

Святкування сторічного ювілею завершилося, але випуск продуктів із ультрасучасними технологіями продовжується. Науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи зосереджені на досягненні надзвичайної продуктивності в усіх сферах.

Рекордна максимальна місткість

Hoover тримає рекорд у максимальному завантаженні у 13 кг при стандартному розмірі пральної машини. Це Dynamic Mega. Одна з її моделей, яка поєднує пральну машину з сушаркою, може прати до 13 кг та висушувати 8 кг - по суті, подвійна місткість типової пральної машини з сушаркою. Максимальна місткість також доступна для духових шаф (до 78 літрів) та посудомийних машин (до 16 комплектів)

Клас 4 A пилососів

Етикетки класу енергоспоживання на циліндрових пилососах Hoover перші, які мають клас 4 A, це означає максимальну енергетичну ефективність, ефективність фільтрації та потужність видалення пилу з килимів та твердих підлог, а також найнижчий рівень шуму. Цього результату було досягнуто завдяки мульти-циклонній технології Airvolution™ із використанням відцентрової сили безлічі малих циклонів для відділення повітря від пилу, яке проштовхується до основи контейнеру для пилу, і тому не перевантажує фільтр. У безмішкових пилососах PACT (Енергетично Активна Технологія Стиснення) дозволяє зменшити об’єм пилу до однієї десятої загального об’єму. Таким чином утворюється невеликий брикет, мінімізуючи розсіювання пилу у повітря при відкритті контейнеру.

Безшумна технологія

Максимальна продуктивність не обов’язково має бути найгучнішою. Найновіші технології, розроблені Hoover означають, що відмінних результатів можна досягти при найнижчих рівнях шуму на ринку. Невеликі прилади, зокрема, отримують переваги від Динамічної Безшумної Технології (Dynamic Silence technology), яка зменшує вібрацію і поглинає звук, радикально знижуючи рівень шуму.  Що стосується нових пилососів A-Cubed Silence cylinder рівень шуму знижується до 62 дБ, це означає, що прилад можна використовувати у будь який час протягом дня, не турбуючи сусідів та дітей. Для великих приладів Hoover спочатку винайшов Безшумну Інверторну Технологію (Silent Inverter technology) і згодом Ідеальний Безшумний Інвертор (Perfect Silent Inverter). Пральні машини з Ідеальними Безшумними Інверторними двигунами (Perfect Silent Inverter motors), такі як ті, що встановлені в серії Dynamic Mega та Dynamic Next, виробляють лише 48 дБ під час циклу прання. Це становить приблизно третину від шуму, який виробляє традиційна пральна машина.

Нові горизонти у машинному пранні

Цифрова еволюція: прилади з дистанційним керуванням

В  епоху смартфонів та постійного підключення до Інтернету, Hoover знову випереджає час та випускає лінійку пральних машин, посудомийних машин, духових шаф та витяжок, якими можна  керувати та контролювати за допомогою мобільного пристрою та додатку Hoover Wizard. Підключення типу wi-fi на One Fi моделях та типу NFC на моделях One Touch.