З’ЄДНАННЯ HOOVER

З’ЄДНАННЯ HOOVER

З’єднання з Hoover — це готові вирішення, як поліпшити повсякденне життя за допомогою приладів. Повний набір унікальних функцій з’єднання ідеально відповідає вам і вашому способові життя. Відкрийте для себе всі переваги.

З’єднання для нас — це не лише відповідність вимогам часу. Це означає, що ми надаємо вам готові вирішення, як поліпшити ваш повсякденний досвід за допомогою побутової техніки Hoover. Адже її створено, щоб поліпшити й вдосконалити життя людей, їхнє здоров’я та добробут — головні цінності компанії. Відкрийте для себе повний набір унікальних функцій, що ідеально підходять вам і вашому способові життя, та отримайте ефективні й надійні вирішення для вищої якості життя.

З’ЄДНАННЯ HOOVER
.
 

ЭФФЕКТИВНОСТЬ

Завдяки з’єднанню Hoover ви можете відстежувати стан, ефективність та енергоспоживання ваших приладів і дізнатися, як зоптимізувати їхню роботу, коли ви доглядаєте за своїм одягом, їжею чи помешканням. Навіть якщо вас немає вдома.

 

УДОБСТВО

Через застосунок ви відкриєте світ додаткових характеристик та інформації, як використовувати прилади Hoover найефективніше, у зручний та інтуїтивно зрозумілий спосіб, щоб поліпшити життя та довкілля. Відкрийте для себе гігієнічні вирішення для безпечності вашого помешкання, отримайте додаткові програми очищення речей під час прання, виберіть із широкого списку здорові рецепти й отримайте поради, як зберігати їжу

 

НАДЁЖНОСТЬ

Подовжте строк експлуатації своїх приладів Hoover завдяки порадам з обслуговування та періодичним сповіщенням через Wi-Fi. Hoover має більш ніж 100 років досвіду й постійно працює над новітніми технологіями виробництва високопродуктивних і надійних з’єднаних приладів, що допомагають людям доглядати за помешканням і дбати про добробут своїх сімей.

ОЧИЩЕННЯ

 

ВІДСТЕЖЕННЯ ЯКОСТІ ПОВІТРЯ

Я хотів би контролювати якість повітря в себе вдома. Як мені це зробити?” Застосунок hOn App дає змогу збирати дані щодо повітря всередині приміщення та ззовні. Це дає змогу в реальному часі відстежувати рівень забрудненості повітря зовні та всередині, а також вологість і температуру. Так забезпечується найвища якість повітря. Просто з’єднайте свій очищувач повітря H-PURIFIER із застосунком та отримайте доступ до різноманітних функцій, щоб ви з родиною мали здорове повітря в себе вдома.

Дізнатися більше
 

ІНДИВІДУАЛЬНІ ВИРІШЕННЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З АЛЕРГІЯМИ

У мене алергія на тополиний пух. Чи можна його якось відстежити й нейтралізувати?” Застосунок hOn, з’єднаний з очищувачем повітря H-PURIFIER, завжди дбає про здоров’я чутливих людей. Він вловлює найдрібніші частинки алергенів і мікрозабрудників, що є в повітрі, як-от шкідливий для алергіків пилок, який можна знешкодити. Застосунок hOn відстежує наявність у вуличному повітрі пилку й передає цю інформацію на прилад, щоб мінімізувати кількість пилку всередині приміщення та запобігти проявам алергії.

Дізнатися більше

ПРАННЯ

 

Поради й статистика

"Чи оптимізую я споживчі властивості й ефективність мого приладу?" Застосунок завжди з вами, щоб поліпшити ваше прання. Отримайте інформацію, як удосконалити свої навички прання та енергоощадності. І якщо у вас виникла якась проблема, просто виконайте вказівки розділу «Усунення несправностей» у нашому застосунку, щоб розв’язати її якнайшвидше.

 

Запрограмоване технічне обслуговування

"Мені здається, що моя пральна машина не пере так чисто, як раніше. Що мені зробити?" Завдяки додатковим функціям застосунку ви можете налаштувати оновлення запрограмованого технічного обслуговування та сповіщення про рівень накипу й очищення фільтра, щоб зоптимізувати ефективність свого приладу та зберегти його надійність.

Проскануйте й доглядайте

"Я хотіла б позбутися дратівних етикеток на одязі, але водночас не втратити інструкцій з прання." Завдяки функції «Скануйте й доглядайте» ви забудете про етикетки на одязі! Просто сфотографуйте свої речі й створіть свій віртуальний гардероб. Новий застосунок hOn збиратиме й зберігатиме інструкції з прання всього вашого одягу, пропонуючи найліпшу програму для догляду за ним.

 
 
 
 

ПРИГОТУВАННЯ

 

Голосовий помічник

"Я можу застосовувати голосові команди, щоб керувати своїми приладами?" Завдяки голосовому помічникові тепер ви можете спілкуватися зі своєю духовкою напряму й отримати додаткову інформацію, як її ввімкнути, перевірити її стан, запитати про режими приготування, температуру, очищення та багато іншого.

 

Перевірені рецепти здорового харчування

"Я шукаю, що приготувати для гостей оригінальне й водночас корисне. Що мені зробити?" Отримуйте пропозиції та ексклюзивні, надзвичайно корисні рецепти через застосунок — їх створили досвідчені кухарі спеціально для вашої духовки з покроковими вказівками щодо приготування. Вау-ефект гарантовано

ОХОЛОДЖЕННЯ

 

Список продуктів

"Я завжди поспішаю та не стежу за терміном придатності продуктів. Чи є я якесь вирішення?" Створіть свій особистий список продуктів: за допомогою застосунку з’єднайте свій холодильник з календарем і списком покупок та завжди проконтролюєте, яка їжа придатна, зіпсута чи що треба купити, щоб не було відходів.

 

Радник з охолоджених напоїв

"Мені треба швидко охолодити вино на вечерю, про яку стало відомо в останню хвилину. Що мені зробити?" Ви можете охолодити свій напій за допомогою застосунку, не витрачаючи часу й зусиль, завдяки функції «Радник з охолоджених напоїв», що встановлює правильне охолодження відповідно до розміру пляшки та її температури.

ПАРТНЕРСТВО

 

"Закінчився мийний засіб. Крамниці зачинені. Як я маю прати?" Дізнайтеся більше про послугу негайного поповнення, яку підтримують Hoover та Amazon. Вона дає змогу зробити замовлення через застосунок.

 

"Моє вино підходить до м’яса чи до риби?" Проскануйте своє вино, щоб дізнатися про нього все. Ви також можете купити улюблені вина.